SKUP AKUMULATORÓW

Skup Akumulatorów Bielsk Podlaski

Nasza firma zajmuje się wyspecjalizowanym skupem i utylizacją zużytych akumulatorów. Dzięki usłudze skupu akumulatorów można w profesjonalny sposób odzyskać zawarte w nich surowce takie jak ołów oraz oczyścić lub utylizować tworzywo z jakiego powstała obudowa.

Proponowane przez nas ceny skupu akumulatorów zależą od ich wagi oraz rodzaju zawartych w nich surowców. Jeśli posiadają Państwo w swoim domu, garażu, warsztacie samochodowym lub zakładzie pracy niepotrzebne i Zużyte akumulatory zapraszamy do nas. Rodzaje akumulatorów jakie skupujemy w naszej firmie to między innymi: akumulatory samochodowe (pochodzące z aut osobowych lub ciężarowych), z wózków widłowych itp. posiadające znak recyklingu z literami Pb (ołów). „ZłomPol” posiada wszystkie niezbędne uprawnienia do skupu akumulatorów oraz specjalistyczne, atestowane pojemniki i kontenery służące do gromadzenia zużytych akumulatorów.

Dzięki bogatemu doświadczeniu w skupie odpadów akumulatorowych oraz zaufaniu naszych kontrahentów jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższy standard oferowanych usług.