SKUP TWORZYW SZTUCZNYCH

Skup Tworzyw Sztucznych Bielsk Podlaski

Skup tworzyw sztucznych oferuje Państwu firma „ZłomPol”. Skup tworzyw sztucznych to usługa skierowana do wszystkich osób, którym dobro środowiska naturalnego nie jest obojętne. Nasi pracownicy chętnie pomogą przy dokładnej selekcji dostarczonych przez Państwa surowców wtórnych.

Do współpracy zapraszamy zarówno osoby prywatne, jak również małe i duże przedsiębiorstwa, które posiadają odpady z tworzyw sztucznych. Naszą firmę tworzą ludzie z dużym doświadczeniem zawodowym. Fachowa i miła obsługa naszych pracowników, a także rzetelność i natychmiastowa reakcja na wszelkie potrzeby klienta są tym co nas wyróżnia.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów, realizując kompleksowe usługi związane z odzyskiem surowców wtórnych. Powierzone nam zadania realizujemy wykorzystując specjalistyczny sprzęt oraz maszyny.

Do skupu tworzyw sztucznych zapraszamy klientów z terenu Bielska Podlaskiego oraz całego województwa podlaskiego. Wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z naszej usługi zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością przygotujemy Państwu indywidualną ofertę. Gwarantujemy najwyższą jakość usług oraz korzystne ceny.