SKUP ZŁOMU

Skup Złomu Bielsk Podlaski

Skup złomu Robmar prowadzi wszelkiego rodzaju skup złomu w mieście Bielsk Podlaski oraz w całym woj podlaskim. Chętnie nawiążemy współpracę z klientami indywidualnymi, a także z przedsiębiorstwami remontowymi, budowlanymi oraz specjalizującymi się demontażem konstrukcji stalowych.

Ze swojej strony zapewniamy kompleksową i rzetelną obsługę. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie uwzględniając wszystkie potrzeby naszych kontrahentów. Każdy rodzaj zakupionego przez nas złomu jest w odpowiedni sposób posortowany i przechowywany na naszym własnym placu składowym.

„ZłomPol” prowadzi skup złomu m. in. żeliwnego, stalowego, metali kolorowych, stali nierdzewnej i chromowanej itp. Posiadamy wszystkie zezwolenia uprawniające nas do obrotu surowcami wtórnym. Nasze przedsiębiorstwo działa zgodnie z ustawą o zagospodarowaniu odpadów.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta była jak najbardziej korzystna, a poziom oferowanych przez nas usług był na najwyższym poziomie. Wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z naszych usług skupu złomu zapraszamy do nas!

Skup złomu Bielsk Podlaski