O NAS

„ZłomPol” to firma specjalizująca się w skupie złomu i surowców wtórnych. Oferujemy skup złomu metalowego, żeliwa, aluminium, puszek aluminiowych oraz makulatury. Działamy w branży już od wielu lat, dzięki czemu możemy sprostać ciągle nowym wymaganiom rynku i naszych klientów.

Pracujemy z wykorzystaniem specjalistycznego sprzęt do ważenia oraz sprawnego rozładunku złomu. Zatrudniamy wykwalifikowany zespół pracowników z wieloletnią praktyką, co gwarantuje wysoką jakość obsługi. Zawsze chętnie służymy pomocą, a wszystkim naszym klientom zapewniamy atrakcyjne warunki cenowe i szybką wypłatę należności.

Głównym obszarem naszej działalności jest Bielsk Podlaski. Jednak wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych kontrahentów jesteśmy w stanie obsłużyć także klientów z całego województwa podlaskiego. „ZłomPol” współpracuje zarówno z osobami prywatnymi, jak i dużymi przedsiębiorstwami. Na nasze usługi wystawiamy faktury VAT oraz karty przekazania odpadów zgodnie z najnowszymi przepisami. Posiadamy wszystkie niezbędne zezwolenia do zbierania oraz magazynowania zakupionego złomu i surowców wtórnych. Jednocześnie prowadzimy pełną ewidencje zakupu oraz sprzedaży złomu zgodnie z ustawą o odpadach.
Zapraszamy do nawiązania współpracy. Jeśli posiadasz złom, z którym nie wiesz co zrobić zapraszamy do nas. My chętnie odbierzemy od Ciebie to czego chcesz się pozby